symbol sulssymbol sulssymbol suls

הגדל את ההמרות שלך ב-45% עם 10 צעדים פשוטים לבניית דף נחיתה מנצח!

מצד אחד, עליכם להבין את הנפש של קהל היעד שלכם: מהם הרצונות, החששות והצרכים שלהם?

מצד שני, עליכם לגשת לבניית הדף עם כלים מדויקים: כותרות מושכות, קריאייטיב מרתק, נתונים משכנעים וקריאה ברורה לפעולה.

במאמר זה, נגלה לכם את 10 הצעדים המפורטים והמקצועיים הדרושים לכם כדי ליצור דף נחיתה שמוכר, תוך שילוב סטטיסטיקות רלוונטיות ומידע מעשי.

 1. הבטחת הכותרת: התוצאה הרצויה כותרת חזקה וממוקדת היא הבסיס לדף נחיתה מצליח. לפי מחקר של אינבוקסברן, כותרות ברורות שמתמקדות בתועלות מובילות לעלייה של 38% בשיעורי ההמרה. הכותרת צריכה להציג את התוצאה הרצויה או הבעיה שתיפתר עבור הקורא.
 2. אמפתיה וקשר אישי
  גילוי אמפתיה כלפי הכאבים והאתגרים של הקורא הוא טריק ותיק אך יעיל. לפי מחקר של ננסטט, מסרים שכוללים התייחסות אישית מגדילים את שיעורי ההמרה ב-32%. התחבר לסיפור האישי של הקורא, שתף בחוויותיך וצא בהצהרה תומכת.
 3. הפתרון היחיד לאחר שיצרת קשר והצגת את הבעיה, הגיע הזמן להציג את הפתרון שלך כפתרון יחיד ומיוחד. הציג הוכחות ודוגמאות לאופן שבו המוצר שלך סייע ללקוחות אחרים בדומה לקורא הנוכחי.
 4. יתרונות ייחודיים
  אין ספק שהקורא נתקל בהבטחות דומות בעבר. לכן חשוב להדגיש מדוע הפתרון שלך שונה ועדיף. השתמש בהשוואות ישירות לחלופות אחרות ובליטת יתרונותיך הייחודיים.
 5. הצדקה וסמכות כעת, עליך להראות מדוע הקורא צריך להאמין לך. מחקרים מראים ש-88% מהצרכנים קוראים ביקורות מוצר לפני רכישה. הציג את הסיבות המלמדות על מומחיותך, הצלחות קודמות, והמאפיינים הייחודיים של המוצר שלך.
 6. חבילה מגובשת ומשכנעת "לקוח פוטנציאלי צריך להרגיש טיפש שלא לקנות." כך אמר דן קנדי, גורו השיווק. ארוז את המוצר שלך בחבילה מגובשת ומפתה עם בונוסים, עיגון מחיר והצגת הערך המלא.
 7. הוכחות חברתיות השפעה חברתית היא אחד מששת עקרונות השפעה המוכרים ביותר. לפי נילסן, 92% מהצרכנים סומכים על המלצות מחבריהם ובני משפחה יותר מכל צורת פרסום אחרת. הציג עדויות כמו סקירות לקוחות, המלצות, דירוגים וסיקורים תקשורתיים.
 8. הסרת חששות למרות הוכחות וסמכות, קיים תמיד חשש מצד הלקוח. מחקרי נוירו-שיווק מראים שחרדות והתנגדויות הן המכשולים העיקריים להמרות. הסר חששות אלה באמצעות אחריות, תקופת ניסיון או תכנית החזר כספי.
 9. סיפור טרנספורמטיבי יצירת קשר אמיתי עם הקורא חיונית לבניית אמון. חלוק בסיפור טרנספורמטיבי – של עצמך או של לקוח אחר. תאר את הנקודה הנמוכה, התגלית שהובילה לשינוי והתוצאות המשמעותיות.
 10. דחיפות ושאלות נפוצות לקראת הסוף, חשוב ליצור דחיפות להתקדמות לפעולה. הצג מגבלות זמן על הנחות או הצעות, והסר את כל החששות הנותרים באמצעות שאלות נפוצות.

דפי נחיתה מוצלחים אינם פשוט מתארים מוצר – הם יוצרים חוויה טרנספורמטיבית לקורא. על ידי שילוב כל 10 השלבים הללו, תוכל לבנות דף נחיתה מעורר השראה שיתרגם למכירות והמרות גבוהות יותר.

עוד מאמרים מעניינים