symbol sulssymbol sulssymbol suls

7 כלים ליצירת תמונות בינה מלאכותית הטובים ביותר

שםמחיראיכותאתר
Jasper Art39 דולר לחודשגבוה (אמנות דיגיטלית)מעבר לאתר
NightCafeחינם/$0.08/אשראיגבוה (אמנות דיגיטלית)מעבר לאתר
DALL-E 2חינם/$20 לחודשגבוה (סגנונות שונים)מעבר לאתר
Leonardo AIחינם/$10 לחודשיוצא דופןמעבר לאתר
Ideogram AIחינםגבוה (דיוק טקסט)מעבר לאתר
Craiyonחינם/$10 לחודשטוב (אמנות דיגיטלית)מעבר לאתר
Midjourney25 דולר לחודשמציאותימעבר לאתר

Jasper Art: מחולל אמנות בינה מלאכותית לציור וצילום דיגיטלי

 1. ידידותיות למשתמש:
  • הממשק של Jasper Art מותאם למשתמשים עם ניסיון קודם ביצירת אמנות בינה מלאכותית. רמת התמחות זו עשויה להוות אתגר למתחילים שחדשים בתחום.
 2. גיוון:
  • ג'ספר ארט מתמחה ביצירת אמנות דיגיטלית, אך האפשרויות שלה לסוגי אמנות אחרים, כמו ציור וצילום דיגיטלי, מוגבלות במקצת. אם אתה מחפש אמנות שדומה מאוד ליצירות פוטושופ, ייתכן שג'ספר ארט לא תהיה הבחירה האידיאלית.
 3. תמיכה בקהילה:
  • לרוע המזל, לג'ספר ארט אין פלטפורמה ייעודית לקהילה. זה יכול להיות חיסרון עבור אנשים המעוניינים ללמוד, לחלוק חוויות או לבקש עזרה מקהילה של אמנים עמיתים.
 4. איכות פלט:
  • ג'ספר ארט מסוגלת לייצר אמנות דיגיטלית באיכות גבוהה. עם זאת, חשוב לציין שהרבגוניות שלו ביצירת סוגים שונים של אמנות מוגבלת במקצת. למי שמחפש תכונות פוטוריאליסטיות, ייתכן שג'ספר ארט לא יעמוד בציפיות.
 5. תמחור:
  • תג המחיר הפרימיום הקשור לג'ספר ארט עשוי להוות שיקול עבור משתמשים פוטנציאליים. התמחור מתחיל ב-$39 לחודש, מה שממצב אותו כאחת האפשרויות במחיר גבוה יותר בשוק מחוללי האמנות של AI.
 6. תכונות נוספות:
  • בתוכניות הפרימיום שלה, Jasper Art מציעה עיבוד אצווה וגישה ל-API. תכונות אלה נותנות מענה לעסקים ולאמנים מקצועיים הדורשים את היכולת ליצור אמנות בכמויות גדולות. עם זאת, ראוי לציין שאיכות הפלט מג'ספר ארט עשויה שלא להתאים ליכולות של מחוללי אמנות AI אחרים כמו Midjourney.

NightCafe: מחולל האמנות של AI המתמקד בקהילה

 1. ידידותיות למשתמש:
  • NightCafe מתגאה בכך שהוא ידידותי למשתמש. הוא כולל ממשק אינטואיטיבי שמסביר פנים במיוחד למתחילים. הפלטפורמה מציעה מדריכים שלב אחר שלב כדי לסייע למשתמשים בתהליך יצירת האמנות, מה שהופך אותו לנגיש עבור אמנים בכל רמות המיומנות.
 2. גיוון:
  • NightCafe בולט בזכות הרבגוניות שלו, ומציע מגוון צורות אמנות, כולל אמנות דיגיטלית, ציור וצילום. למרות שהוא מצטיין באמנות דיגיטלית, חשוב לציין שאיכות האמנות יכולה להשתנות בהתאם למדיום.
 3. תמיכה בקהילה:
  • תכונה בולטת של NightCafe היא התמיכה הקהילתית החזקה שלו. הפלטפורמה מארחת פורומים וקבוצות מדיה חברתית שבהם משתמשים יכולים להחליף טיפים, טריקים וחוויות אמנותיות שלהם. הקהילה התוססת הזו מקלה על המשתמשים לעסוק וללמוד אחד מהשני.
 4. איכות פלט:
  • NightCafe ידוע בייצור אמנות דיגיטלית באיכות גבוהה. עם זאת, כשמדובר בצורות אמנות אחרות, ייתכן שהאיכות לא תהיה עקבית. על המשתמשים להיות מודעים לכך שאיכות הפלט עשויה להשתנות בהתאם למדיום הנבחר.
 5. תמחור:
  • NightCafe מציעה תוכנית חינמית עם פונקציונליות בסיסית, שיכולה להיות אפשרות חסכונית עבור אלה המעוניינים לחקור את יצירת אמנות בינה מלאכותית. עבור משתמשים הזקוקים ליותר תכונות, הפלטפורמה גובה 0.08 $ לכל אשראי, מה שהופך אותה לאפשרות זולה יותר בהשוואה לחלופות אחרות.
 6. תכונות נוספות:
  • בתוכניות הפרימיום שלה, NightCafe מציע אפשרויות אחסון בענן, המאפשרות למשתמשים לשמור בקלות ולבקר מחדש בפרויקטי האמנות שלהם. הוא גם מספק אפליקציה לנייד ליצירת אמנות בדרכים.

DALL-E 2 – מחולל האמנות

 1. ידידותיות למשתמש:
  • DALL-E 2 מתגאה בממשק הידידותי שלו. הוא כולל מערכת גרירה ושחרור פשוטה, מה שהופך אותו לנגיש למשתמשים בכל רמות המיומנות.
 2. גיוון:
  • DALL-E 2 הוא מחולל אמנות בינה מלאכותית רב-תכליתית, המציע מגוון רחב של סגנונות אמנות ממופשט ועד סוריאליסטי. זה לא מוגבל לאפשרויות פוטוריאליסטיות, בניגוד למה שיש להניח. עם זאת, חשוב לציין שתכונות פוטוריאליסטיות עדיין פחות מתקדמות בהשוואה ל-Midjourney.
 3. תמיכה בקהילה:
  • בעוד DALL-E 2 אינו מספק פורום קהילתי, הוא מפצה עם הדרכות מקוונות נרחבות ותמיכת לקוחות כדי לעזור למשתמשים במאמציהם האמנותיים.
 4. איכות פלט:
  • DALL-E 2 נחשב היטב בזכות הפלטים האיכותיים שלו, המסוגלים ליצור תמונות מפורטות ומלאות חיים במגוון סגנונות אמנות. עם זאת, ראוי להזכיר שאיכות הפלט עשויה להשתנות והיא פחות עקבית בהשוואה לפלטפורמות אחרות.
 5. תמחור:
  • DALL-E 2 מציע שכבה חינמית עם פונקציונליות מוגבלת, שיכולה להיות נקודת התחלה מצוינת לאמנים. לתכונות מתקדמות יותר, תוכניות פרימיום מתחילות ב-$20 לחודש.
 6. תכונות נוספות:
  • DALL-E 3 משתלב ישירות ב-ChatGPT עם עיבוד שפה טבעית. עדכונים אלה צפויים להביא תכונות מתקדמות יותר ופלט באיכות גבוהה יותר, אך עדיין יש לבדוק אותם כדי לראות אם הם עומדים בציפיות.

Leonardo AI – המתמודד החזק ביצירת תמונות בינה מלאכותית

 1. ידידותיות למשתמש:
  • Leonardo AI מציע ממשק משתמש מרתק עם אפשרויות רבות, מחוונים וכפתורים. למרות שמערך התכונות הנרחב הזה עשוי להיראות מהמם בהתחלה, הפלטפורמה נועדה להיות ידידותית למשתמש. זה אפילו מציג את יתרת האסימון שלך ואת צריכת האסימון לכל יצירת תמונה, מה שמאפשר לך לעקוב אחר השימוש שלך. עבור עולים חדשים, אולי יש קצת עקומת למידה, אבל היכולות של הפלטפורמה הופכות את זה לכדאי.
 2. גיוון:
  • לאונרדו AI בולט בכל הנוגע לרבגוניות. הוא מציע מערך תכונות נרחב, החל מציור חוץ וצביעה ועד להכשרת מודלים ועריכת קנבס. הפלטפורמה מספקת חוויית יצירת תמונות בינה מלאכותית מלאה. בנוסף, הוא כולל את Leonardo Alchemy, כלי יצירת תמונות טרנספורמטיבי המשתמש בטכניקות אימון מתוחכמות ליצירת תמונה ברזולוציה גבוהה. Leonardo AI התרחב מעבר ליצירת נכסי משחק בלבד; כעת היא כוללת גם צורות אמנות שונות.
 3. תמיכה בקהילה:
  • Leonardo AI מתגאה בגיבוי קהילתי חזק עם שרת Discord עם למעלה ממיליון חברים. הפלטפורמה מספקת גישה לעדכוני קהילה, אישיים, עוקבים ואהבתי, מה שמקל על חיבור עם אמני AI אחרים. אפשרות ה-"Remix" מאפשרת למשתמשים להמשיך לעבוד על פרויקטים של אמנים אחרים, תוך טיפוח סביבה שיתופית.
 4. איכות פלט:
  • Leonardo AI ידוע באיכות התמונה יוצאת הדופן שלו, במיוחד עם תכונת Leonardo Alchemy שלו. הפלטפורמה מציעה אפשרויות להגדלת הרזולוציה, הגברת הניגודיות ושיפור הפרטים, מה שמבטיח שהתמונות שנוצרות יהיו באיכות הגבוהה ביותר. עם זאת, חלק מהמשתמשים דיווחו על בעיות בהרכב התמונה, במיוחד בעת יצירת תמונות מלאות של נושאים.
 5. תמחור:
  • Leonardo AI מציע תוכנית בחינם עם הקצאה יומית של 150 אסימונים. למי שמחפש יותר, תוכניות בתשלום מתחילות ב-$10 בלבד לחודש. חשוב לציין, הפלטפורמה מאפשרת שימוש מסחרי בתמונות שנוצרו על ידי AI, מה שהופך אותה לפתרון חסכוני עבור אמנים בודדים ועסקים כאחד.
 6. תכונות נוספות:
  • Leonardo AI מתחדש כל הזמן, ומציג באופן קבוע תכונות ודגמים חדשים לפלטפורמה. הוא מציע מגוון של דגמים מכוונים וקהילתיים ומאפשר למשתמשים לאמן עד 10 דגמים בחודש. למרות שהפלטפורמה כבר עשירה בתכונות, היא ממשיכה להבטיח התקדמות נוספת, ומגבשת את מעמדה כחלופה בת קיימא ל-Midjourney.

Leonardo.ai מציגה מגוון תמונות המציגות מגוון רחב של צורות אמנות. השילוב של תכונות נרחבות ופלט באיכות גבוהה הופך אותה לבחירה משכנעת עבור אמנים ויוצרים.

Ideogram AI – מחולל האמנות הטוב ביותר של AI לדיוק טקסט

 1. ידידותיות למשתמש:
  • Ideogram AI מתגאה בממשק אלגנטי ואינטואיטיבי, שנועד לתת מענה למשתמשים בכל רחבי הלוח. הפלטפורמה כוללת פרומפטר ידידותי למשתמש בחלק העליון של המסך שבו משתמשים יכולים פשוט להקליד את הטקסט או התיאור הרצויים וללחוץ על כפתור "הפק". הגישה הפשוטה הזו הופכת אותו לידידותי להפליא למשתמש, אפילו למי שחדש בעולם יצירת תמונות AI.
 2. גיוון:
  • Ideogram AI חורג מלהיות רק עוד מחולל תמונות; זוהי פלטפורמה רב-תכליתית המציעה מגוון סגנונות יצירתיים ליצירת תמונות. בין אם מדובר בתמונות מבוססות טקסט או עיצובי לוגו, הפלטפורמה מספקת סגנונות שונים ווריאציות מיידיות. יתר על כן, הוא מציע עדכון דמוי מדיה חברתית שבו משתמשים יכולים לגלות יצירות פופולריות וטרנדיות, ולהוסיף שכבה של מעורבות קהילתית לפלטפורמה.
 3. תמיכה בקהילה:
  • אחת התכונות הבולטות של Ideogram AI היא הגישה הממוקדת בקהילה. מתחת לשודר, משתמשים יכולים למצוא כרטיסיות עבור "אחרונים", "מגמות" ו"עוקבים", הדומים לפיד מיני מדיה חברתית. תכונה זו לא רק מאפשרת למשתמשים לגלות יצירות חדשות אלא גם מאפשרת מעורבות עם קהילה של אנשים בעלי דעות דומות. למרות שהפלטפורמה כרגע היא להזמנה בלבד, קהילת Discord התוססת שלה מספקת הזדמנות למשתמשים פוטנציאליים לקבל גישה.
 4. איכות פלט:
  • Ideogram AI מצטיין ביצירת טקסט עם דיוק גבוה, ומבדיל אותו מהרבה מתחרים. בין אם מדובר ביצירת לוגואים או ביצירת תמונות מבוססות טקסט, הפלטפורמה שומרת על רמה גבוהה של פירוט וקהרנטיות. עם זאת, ראוי לציין שבעוד Ideogram AI זורח ברמת דיוק הטקסט, היא עשויה להתמודד עם אתגרים ביצירת תמונות פוטוריאליסטיות בהשוואה לפלטפורמות כמו Midjourney.
 5. תמחור:
  • אחד ההיבטים האטרקטיביים ביותר של Ideogram AI הוא התמחור שלה – או היעדרו. הפלטפורמה חופשית לחלוטין לשימוש, ומציעה גישה בסיסית לכל התכונות שלה ללא כל עלות. זה הופך אותו לבחירה מצוינת עבור אלה המחפשים להתנסות ביצירת תמונות בינה מלאכותית ללא מגבלות פיננסיות.
 6. תכונות נוספות:
  • Ideogram AI הוא יותר מסתם מחולל תמונות; זו פלטפורמה עם חזון להמשך פיתוח. זה מאפשר למשתמשים לבצע רימיקס של תמונות, ומציע גישה איטרטיבית ליצירתיות. הפלטפורמה משתלבת גם עם ChatGPT ליצירה מהירה, ומספקת עוד יותר דרכים לחקר יצירתי.

Ideogram AI מושך במיוחד בזכות דיוק הטקסט והגישה הידידותית למשתמש, מה שהופך אותו לבחירה חסכונית עבור אלה שרוצים לחקור יצירת תמונות בינה מלאכותית ללא התחייבויות כספיות.

Craiyon – מחולל תמונות בינה מלאכותית במחיר משתלם

 1. ידידותיות למשתמש:
  • הממשק של Craiyon תוכנן בקפידה לקלות שימוש, וכולל לוח מחוונים פשוט ותפריטי ניווט פשוטים. עיצוב זה הופך אותו לבחירה אידיאלית עבור אלה שחדשים בעולם של יצירת אמנות בינה מלאכותית. הפלטפורמה מבטיחה שמשתמשים יוכלו להתחיל ללא עקומת למידה תלולה, מה שיכול להוות יתרון משמעותי למתחילים.
 2. גיוון:
  • Craiyon מציעה מגוון טוב של צורות אמנות, המצטיינות במיוחד באמנות דיגיטלית. למרות שהוא מספק כמה תבניות לציור וצילום, האפשרויות אינן נרחבות כמו פלטפורמות אחרות כמו Midjourney. עם זאת, הוא מכסה קשת של צורות אמנותיות, שיכולות להתאים למשתמשים רבים.
 3. תמיכה בקהילה:
  • ל-Crayon אולי חסרה פלטפורמת קהילה ייעודית, אבל היא מפצה במגוון של הדרכות מקוונות ושאלות נפוצות. משאבים אלה נועדו לעזור למשתמשים להתחיל ולפתור בעיות נפוצות. למרות שאולי אין לזה היבט קהילתי חברתי, זה מבטיח שלמשתמשים תהיה גישה למשאבים יקרי ערך לתמיכה.
 4. איכות פלט:
  • קרייון ידוע בהפקת אמנות דיגיטלית באיכות טובה. עם זאת, ישנן מגבלות שצריך להיות מודע להן. במקרים מסוימים, הפלטפורמה עשויה להניב תוצאות המחזקות בטעות את ההטיות החברתיות. זה משהו שמשתמשים צריכים לשקול בעת שימוש בפלטפורמה ליצירת אמנות.
 5. תמחור:
  • התמחור של קרייון הוא אחת מנקודות המכירה החזקות שלה. הוא מציע תוכנית חינמית עם תכונות בסיסיות, מה שהופך אותה לנגישה למשתמשים שרק מתחילים או מחפשים להתנסות. בנוסף, תוכניות הפרימיום שלה ידידותיות לתקציב, החל מ-$10 לחודש בלבד. סבירות זו יכולה להיות מושכת במיוחד עבור אמנים בודדים ועסקים כאחד.
 6. תכונות נוספות:
  • קרייון מציע תכונה ייחודית הנקראת "סגנונות אמנות". תכונה זו מאפשרת למשתמשים להחיל סגנונות אמנותיים שונים על היצירות שלהם, ולהוסיף שכבה נוספת של יצירתיות לפלט. זה גם מספק ניתוחים בסיסיים למעקב אחר הביצועים של יצירות האמנות שלך, מה שיכול להיות שימושי עבור אלה המעוניינים לשפר את תהליך היצירה שלהם.

התמחור הידידותי לתקציב של Craiyon והממשק הקל לשימוש הופכים אותו לבחירה אטרקטיבית עבור משתמשים שרוצים לחקור את יצירת אמנות בינה מלאכותית מבלי לשבור את הכיס. תכונות הפלטפורמה והזמינות של הפלטפורמה הופכים אותה לתוספת חשובה לנוף מחולל האמנות של AI.

שאלות נפוצות

 • מהו מחולל תמונות בינה מלאכותית?

  מחולל תמונות בינה מלאכותית הוא כלי המופעל על ידי בינה מלאכותית היוצר תמונות על סמך הקלט וההוראות שסופקו על ידי המשתמש.

 • כיצד פועל יצירת תמונות בינה מלאכותית?

  מחוללי תמונות בינה מלאכותית מנצלים רשתות עצביות לעיבוד ויצירת תמונות. הם לוקחים קלט של משתמשים, כגון הודעות טקסט או תמונות אחרות, והופכים אותם ליצירות חזותיות חדשות.

 • מהם היישומים של מחוללי תמונות בינה מלאכותית?

  ניתן להשתמש במחוללי תמונות בינה מלאכותית למגוון מטרות, כולל יצירת אמנות דיגיטלית, אב טיפוס עיצובי, יצירת נכסי משחק ואפילו שיפור יצירות אמנות מסורתיות.

 • עד כמה מחוללי תמונות בינה מלאכותית הם מגוונים מבחינת צורות אמנות שהם יכולים לספק?

  הרבגוניות משתנה גם בין מחוללי תמונה שונים של AI. חלקם מסוגלים לטפל במגוון צורות אמנות, כולל ציור, אמנות דיגיטלית וצילום, בעוד שאחרים עשויים להתמחות בצורה מסוימת.

 • האם אני יכול להשתמש באמנות שנוצרה באמצעות בינה מלאכותית למטרות מסחריות?

  זה תלוי בתנאים וההגבלות של מחולל אמנות הבינה המלאכותית הספציפית.

לסיכום, עולם יצירת אמנות הבינה המלאכותית הוא תחום של אינסוף אפשרויות יצירתיות. עם מחולל אמנות בינה מלאכותית, אתה יכול להחיות את החזונות האמנותיים שלך ולפתוח מימדים חדשים של יצירתיות. שים עין באופק על ההתקדמות האחרונה בתחום המלהיב הזה, ותמיד היה מוכן לחקור גבולות חדשים באמנות המונעת בינה מלאכותית.

עוד מאמרים מעניינים